Мешканцям міста Сколе буде цікава послуга нашої компанії Lux vanna — реставрація ванн різноманітними методами з використанням сучасних матеріалів. Що таке реставрація? Це повернення ванні функціональних та зовнішніх характеристик, відтворення внутрішньої поверхні за допомогою рідкого акрилу, який чудово вирішує проблему. Його можна наносити на поверхні різного типу — чавунні, акрилові, металеві, і при цьому, розповсюджується загальний термін експлуатації 10-15 років, якщо мова йде про дорогий матеріал. Дешевий аналог та послуги економ класу дозволяють отримати результат, який зберігається протягом 5-7 років. Рішення відносно вибору пакету послуг зберігається за клієнтом.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Чому рекомендуємо реставрацію акрилом?

На протязі багатьох років компанія Lux vanna надає послуги по оновленню ванн різного формату, розміру, виготовлених вітчизняними та зарубіжними виробниками. Наші фахівці досконало володіють технікою нанесення акрилу та добре виконують підготовку ванни до реставрації, тому замовники дякують нам за якісну роботу. Ми використовуємо дорогий акрил, який на практиці доказав доцільність свого використання. Переваги пакету «преміум»:

  • акрил швидко висихає — через 24 години можна користуватися ванною;
  • на довгі роки зберігається гладкість, рівність поверхні, якщо власник не буде користуватися агресивними засобами догляду;
  • поверхня не змінює колір;
  • надаємо гарантію до 10 років на весь спектр робіт.

Якщо є бажання зекономити на реставрації ванни, мешканці Сколе замовляють економічний варіант. Він коштує дешевше, але і результат не такий довготривалий, як того хотілося б — термін використання оновленої ванни без зміни зовнішніх та функціональних характеристик складає в межах 5-7 років. На послуги в межах пакету «економ» надаємо однорічну гарантію.

Як замовити послугу?

Для замовлення реставрації ванни звертайтесь до нашого менеджера або заповніть форму замовлення, яка запропонована на сайті. Наш співробітник обов’язково проконсультує Вас по всіх питаннях, пов’язаних з замовленням та виконанням робіт. Допоможемо знайти оптимальне рішення, враховуючи ваші вимоги та фінансові можливості.

Реставрація — гарна альтернатива покупці нової ванни, яка економить кошти. При реставрації не потрібно демонтувати та перевозити ванну — майстер завітає до вашого дому та виконає процес у приміщенні, де вона розташована.

[Загально: 0 Оцiнки: 0]