Фірма Lux vanna активно працює на території Львівського регіону на протязі довгого часу, пропонуючи мешканцям містечка Сокаль якісну реставрацію ванн. Наші фахівці реставрують ванни з чавуну, металу, акрилу, а також оновлюють душові піддони. Привід для замовлення послуги — малоприваблива внутрішня поверхня ванни в результаті довготривалого використання. Наші замовники — власники приватних маєтків, квартир та інших помешкань, де користуються ванною, душовою кабіною. Ми пропонуємо послуги представникам гостиничного бізнесу, які з задоволенням знижують витрати, закладені в кошторис реновації готелю.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Який вид послуг обрати?

Замовник самостійно вирішує, який спосіб реставрування для нього зручніший:

  • економ пакет реставрації рідким акрилом;
  • преміальний пакет з використанням наливного акрилу;
  • емалювання — покриття емаллю;
  • «ванна у ванні» — встановлення акрилового вкладишу.
  • У кожного методу є свої переваги, в яких бажано розібратися перед оформленням замовлення. Основна перевага емалювання — низька вартість, але цей спосіб не задовольняє більшість замовників тому, що оновленне покриття залишається таким на протязі 1-1,5 років.

Довготриваліший термін використання ванн, які реставруються відповідно до пакету «економ». Наші фахівці використовують дешевий акрил з терміном полімеризації 36-48 годин, попередньо підготовлюють ванну економічним методом. Матеріал наноситься поступово, починаючи з бортиків, ретельно розподіляється по поверхні, особливо внизу ванни. В результаті замовник отримує ванну з ідеально рівною поверхнею. Термін використання такої ванни складає 5-7 років.

Щоб ванну можна було використовувати від 10 до 15 років, необхідно замовити пакет «преміум». Його вартість більша, але і якість робіт краща — гарантія на преміальний пакет до 10 років. Фахівці ретельно проводять підготовчу роботу, використовуючи абразивне коло, засоби для знежирення поверхні (знежирюють ванну 2 рази). Завдяки цьому матеріал добре зчіплюється з поверхнею ванни. Після цього наливається дорогий акрил.

Останній метод — «ванна у ванній», який коштує дорожче преміального пакету з використанням акрилу, але термін використання ванни такий же самий, як з наливним акрилом. Вкладиш вставляється у ванну з попереднім нанесенням на її борти спеціального клейового складу.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]