Пропонуємо знизити витрати на оновлення ванної кімнати, а саме, ванни та піддону душової кабіни — Lux vanna завжди готова прийти на допомогу тим, хто хоче отримати чудовий результат за приємною вартістю. Наші фахівці виконують роботи швидко та якісно, керуючись знаннями та практичними навичками, удосконаленими завдяки багаторічному досвіду роботи у сфері реставрації ванн. Вони запропонують декілька видів реставрації ванни — споживач повинен вибрати методику оновлення, яка більш прийнятна для нього як за ціною, так і очікуваним результатом.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Способи реставрації акрилом у Старому Самборі

Найбільш популярний метод — нанесення акрилу на внутрішню поверхню — ми пропонуємо більш дешевий та дорожчий спосіб:

  • використання дешевого акрилу в рамках реставраційного пакету «економ» з попередньою обробкою ванни — гарантія на роботи 1 рік, використовувати ванну за призначенням можливо після 36-48 годин;
  • застосування дорогого акрилу, перед реставрацією ванна обробляється абразивним колом, двічі знежирюється згідно з пакетом послуг «преміальний» — акрил висихає протягом 24 годин, гарантійний термін складає до 10 років.

Звичайно, вартість преміум-послуг вища, але і результат більш ефективний — ванна протягом 10-15 років не потребує оновлення. Термін використання ванни, оновленої по пакету «економ» складає 5-7 років.

Реставрація, «ванна у ванні» чи емалювання?

Якщо споживач не може в зв’язку з фінансовою скрутою замовити повноцінну реставрацію з використанням акрилу, а ванна потребує негайного оновлення, пропонуємо скористатися емалюванням. Процедура виконується з використанням емалі, яка наноситься пензликом на поверхню у 2-3 шари. Цей спосіб коштує недорого, але ми надаємо лише 3 місяці гарантії, враховуючи що ванна не втратить привабливість на протязі року.

Спосіб «ванна у ванні» дозволяє отримати результат, який зберігається протягом 15 років. Він полягає в тому що майстер встановлює у ванну акриловий вкладиш відповідного розміру та закріплює за допомогою спеціального розчину. Методика дорога, потребує ретельного підбору вкладишу, що може викликати деякі складнощі.

Серед усіх існуючих способів реставрація з акрилом найбільш прийнятний як за ціною, так і за іншими критеріями, тому її обирають клієнти частіше від інших. Замовляйте наші послуги безпосередньо на сайті фірми Люкс ванна.

[Загально: 2 Оцiнки: 5]