Для того щоб у ванній кімнаті було зручно та затишно, щоб банні процедури були приємними та релаксуючими, обов’язкова наявність доглянутої, привабливої ванни. Якщо ванна з роками втратила привабливість, на її поверхні з’явилися сколи та подряпини, скористайтесь пропозицією нашої фірми — Lux vanna виконає реставрацію у місті Стрий швидко та якісно. Нашим фахівцям достатньо 2-3 годин щоб оновити стару чавунну, акрилову чи металеву ванну. Ми пропонуємо чотири варіанти реставрації, але хотіли б акцентувати Вашу увагу на реставрації з використанням акрилу — сучасного матеріалу, який має довготривалий експлуатаційний термін та чудовий зовнішній вигляд.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Реставрація ванн акрилом

Для реставрації ванн акрилом майстри Lux vanna використовують декілька матеріалів, які відрізняються за виробником, якісних характеристиках та строку полімеризації. Дорогий акрил застигає за 24 години, після чого оновлена ванна повністю готова до використання, дешевий — за 36-48 годин, але навіть не цей критерій головний при виборі матеріалу. Справа в тому, що дорогим акрилом наші майстри користуються на протязі багатьох років, і впевнені в його якості, яка підтверджена на практиці. Ванна оброблена цим матеріалом залишається привабливою та функціональною протягом 10 років і більше. На реставрацію «преміум» з цим акрилом надаємо гарантію до 10 років.

Що входить в пакет «преміум»:

  • попередня обробка ванни абразивним колом гарної якості;
  • подвійне знежирення поверхні з застосуванням спеціальних засобів;
  • нанесення акрилу з ретельним розподіленням матеріалу по всій поверхні.

Ванни, які реставровані згідно пакету «економ», не такі довговічні — акрил витримує робочі навантаження протягом 5-7 років. Гарантія на роботи — 1 рік. Безумовно, вартість пакетів розрізняється.

Як замовити послугу?

Lux vanna пропонує мешканцям міста Стрий заповнити форму замовлення безпосередньо на сайті. Коректно вкажіть свої персональні дані, та заповніть поле повідомлення — деталізуйте яку послугу хотіли б отримати — реставрацію акрилом, емалювання чи «ванну у ванні». Наш менеджер обов’язково відгукнеться на ваше замовлення для уточнення його деталей. Майстри готові виїхати за адресою розташування ванни у день замовлення, та зразу розпочати реставрацію. Вам не потрібно виконувати ніякі підготовчі роботи — фахівці виконують процедуру у ванній кімнаті, без демонтажу ванної.

[Загально: 0 Оцiнки: 0]