Фірма Lux vanna займається реставрацією ванн у місті Турка, пропонуючи клієнтам лише дієві, перевірені часом методи. У нашій компанії працюють досвідчені майстри, які готові негайно виїхати за місцем розташування ванни після того, як менеджер прийме замовлення. Клієнт вказує день та час, коли йому зручно отримати послугу, орієнтуючись на термін виконання реставрації — для оновлення ванни нашим майстрам потрібно 2-3 години часу. Вам не потрібно піклуватися про вивіз ванни з місця її розташування, і навіть демонтаж не потрібен для початку реставраційних робіт. Всі процеси виконуються у ванній кімнаті.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Як реставрувати ванну?

Реставрація ванн акрилом — найбільш прийнятний варіант для тих, хто хоче отримати чудовий результат, і при цьому зекономити сімейний бюджет. У замовника є можливість замовити один з двох пакетів:

  • преміум — використовуємо дорогий акрил, який перевірено нами на практиці протягом багатьох років — термін експлуатації ванни в результаті такої реставрації складає 10-15 років;
  • економ — передбачено використання дешевого акрилу — він зберігає свої властивості протягом 5-7 років.

Надаємо на будь-які послуги гарантію — до 10 років по пакету «преміум», 1 рік по пакету «економ». Різниця між акрилами не тільки в якості, але і в терміні полімеризації дорогий матеріал полімеризується за 24 години, дешевий — 36-48 годин. Термін полімеризації важливий, тому що на протязі цього часу неможливо користуватися ванною. Інакше вся робота наших фахівців буде зведена нанівець.

При наданні преміум послуг майстри більш ретельно виконують підготовку ванни до реставрації, а також двічі знежирюють її внутрішню поверхню спеціальними засобами. В результаті такого підходу досягається якісна адгезія, і акрил не буде відколюватися від поверхні як мінімум, на протязі гарантійного терміну.

Як замовити реставрацію?

Перед замовленням послуги зверніть увагу на інші варіанти — емалювання та реставрація за технологією «ванна у ванній». Це два протилежних способи, які кардинально відрізняються за вартістю та суттю. Емалювання — це покриття ванни емаллю у 2-3 шари, на яке розповсюджується тримісячна гарантія. «Ванна у ванній» — вкладиш розміщується у ванній, гарантія на цей вид — 3 роки. Це самий найдорожчий спосіб реставрації.

Замовити послугу можливо безпосередньо на сайті, заповнивши спеціальну форму. Напишіть повідомлення, вказавши найбільш прийнятний спосіб реставрації. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]