Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн в Городку – Городок

  Ви досі користуєтесь ванною зі старою емаллю, яка відлущується та спричиняє незручності? Тоді Вам потрібно негайно скористатися послугами компанії Люкс ванна. Ми відреставруємо ванну настільки якісно, що ні у кого не виникне сумніву щодо її новизни. Наші майстри працюють швидко та якісно — виїжджають за адресою замовника у місті Городок у день замовлення послуги. Якщо Вам зручно скористатися нашим сервісом в інший день, узгодьте час з менеджером.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Які методи реставрації пропонуємо?

  Ми не шукаємо складних шляхів вирішення питання — пропонуємо зручні та швидкі методи реставрації ванни, але найбільш ефективні, з великим ступенем зносостійкості:

  • З наливним акрилом — спосіб дозволяє використовувати бюджетні та преміальні матеріали, виконати весь обсяг робіт за декілька годин, досягти неперевершеного результату, який дозволить використовувати ванну на протязі 10-15 років.
  • З акриловим вкладишем — технологія отримала назву «ванна у ванній», дозволяє оновити ванну любого типу, але потребує купівлі акрилової вкладки, яка в точності повторює формат ванни. Спосіб реставрації у 2 рази дорожчий за попередній, термін використання — 15 років.

  Ви можете обрати бюджетну методику недовготривалого оновлення ванни — емалювання, коли на попередньо оброблену поверхню за допомогою пензлика наноситься емаль. Майстер наносить емаль у декілька шарів, але такий метод самий недовговічний — користуватись такою ванною можна 1 рік, ми даємо гарантію до 3-х місяців.

  Який акрил використати?

  Наливний акрил на цей час не виготовляється в Україні, ми використовуємо матеріали різних виробників, розташованих на території СНД, інших країн. Матеріал кожного виробника має свої відміни та вартість. Реставрація з більш дорогим акрилом, з подвійним знежиренням внутрішньої поверхні має кращу результативність, а термін використання ванни складе понад 10 років. Бюджетне оновлення обійдеться дешевше, але ванна збереже привабливість та функціональність не більше 5-7 років.

  Ми радимо вибирати преміальний реставраційний пакет, що дозволить не менш 10 років користуватися охайною ванною. Ми впевнені у професіоналізмі наших співробітників, тому гарантія на преміальну реставрацію складає 3 роки. Залишились питання? Скористайтесь контактним номером телефону, формою зворотного зв’язку — ми завжди раді допомогти Вам у виборі методу та матеріалів для реставрації.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 9 Оцiнки: 5]
  [Загально: 9 Оцiнки: 5]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами