Ви досі користуєтесь ванною зі старою емаллю, яка відлущується та спричиняє незручності? Тоді Вам потрібно негайно скористатися послугами компанії Люкс ванна. Ми відреставруємо ванну настільки якісно, що ні у кого не виникне сумніву щодо її новизни. Наші майстри працюють швидко та якісно — виїжджають за адресою замовника у місті Городок у день замовлення послуги. Якщо Вам зручно скористатися нашим сервісом в інший день, узгодьте час з менеджером.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Які методи реставрації пропонуємо?

Ми не шукаємо складних шляхів вирішення питання — пропонуємо зручні та швидкі методи реставрації ванни, але найбільш ефективні, з великим ступенем зносостійкості:

  • З наливним акрилом — спосіб дозволяє використовувати бюджетні та преміальні матеріали, виконати весь обсяг робіт за декілька годин, досягти неперевершеного результату, який дозволить використовувати ванну на протязі 10-15 років.
  • З акриловим вкладишем — технологія отримала назву «ванна у ванній», дозволяє оновити ванну любого типу, але потребує купівлі акрилової вкладки, яка в точності повторює формат ванни. Спосіб реставрації у 2 рази дорожчий за попередній, термін використання — 15 років.

Ви можете обрати бюджетну методику недовготривалого оновлення ванни — емалювання, коли на попередньо оброблену поверхню за допомогою пензлика наноситься емаль. Майстер наносить емаль у декілька шарів, але такий метод самий недовговічний — користуватись такою ванною можна 1 рік, ми даємо гарантію до 3-х місяців.

Який акрил використати?

Наливний акрил на цей час не виготовляється в Україні, ми використовуємо матеріали різних виробників, розташованих на території СНД, інших країн. Матеріал кожного виробника має свої відміни та вартість. Реставрація з більш дорогим акрилом, з подвійним знежиренням внутрішньої поверхні має кращу результативність, а термін використання ванни складе понад 10 років. Бюджетне оновлення обійдеться дешевше, але ванна збереже привабливість та функціональність не більше 5-7 років.

Ми радимо вибирати преміальний реставраційний пакет, що дозволить не менш 10 років користуватися охайною ванною. Ми впевнені у професіоналізмі наших співробітників, тому гарантія на преміальну реставрацію складає 3 роки. Залишились питання? Скористайтесь контактним номером телефону, формою зворотного зв’язку — ми завжди раді допомогти Вам у виборі методу та матеріалів для реставрації.

[Загально: 5 Оцiнки: 5]