У компанії Люкс ванна для мешканців Яворова є чудова пропозиція — ми пропонуємо реставрацію ванн з нанесенням на внутрішню поверхню акрилу, використанням вкладишу. Також у нашому прайсі передбачене емалювання — дешевий спосіб оновлення ванни за допомогою емалі. Відновлена таким чином ванна зберігає привабливість не більше року, а гарантія на емалювання складає до 3-х місяців.

Найдорожча реставрація з використанням вкладишу. Акриловий елемент, який в точності повторює розміри та форму ванни, закріплюється у ванні за допомогою спеціального клейового розчину. Це надійний спосіб реставрації, який подовжить використання ванни на 10-15 років. Гарантія на такі послуги — 3 роки.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Який вибрати акрил для реставрації?

Фахівці Lux vanna використовують для реставрації у Яворіві кілька видів акрилу, які відрізняються один від іншого як за ціною, так і функціональними властивостями. Упродовж багатьох років реставрували ванни лише акрилом однієї марки — в його характеристиках ми впевнені, тому пропонуємо його в межах преміум-пакету.

Останнім часом на українському ринку з’явився матеріал вітчизняного виробника. Він дешевший ніж преміальний акрил, але термін полімеризації складає 36 годин, що на 12 годин більше ніж у першого варіанту. Також ми користуємося акрилом іноземного виробництва з терміном полімеризації 48 годин. Ці матеріали використовуємо в межах пакету «економ».

Різниця між пакетами не тільки у терміні висихання, а й у інших аспектах:

  • у вартості виконання робіт та ціні матеріалу;
  • у гарантійному терміні — до 10 років на послуги «преміум» та 1 рік на економ пакет;
  • у терміні збереження функціональності та привабливості — 10-15 років проти 5-7 років на преміум та економ, відповідно.

При замовленні преміальних послуг ванна клієнта напередодні реставрації обробляється абразивним колом (чавунна або металева), двічі знежирюється спеціальними засобами. При замовленні економ пакету такі ретельні підготовчі роботи не передбачені.

Щоб замовити послуги достатньо заповнити форму замовлення, яка розташована на сайті. Уважно вказуйте персональну інформацію, докладно напишіть повідомлення. Наш менеджер зателефонує Вам та з’ясує всі деталі замовлення. Майстри можуть виїхати за адресою проживання замовника в той же день, якщо це йому зручно. Якщо ні — він узгодить час з менеджером. Наші послуги — дешевша альтернатива покупки нової ванни.

[Загально: 18 Оцiнки: 5]