Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн Яворів

  У компанії Люкс ванна для мешканців Яворова є чудова пропозиція — ми пропонуємо реставрацію ванн з нанесенням на внутрішню поверхню акрилу, використанням вкладишу. Також у нашому прайсі передбачене емалювання — дешевий спосіб оновлення ванни за допомогою емалі. Відновлена таким чином ванна зберігає привабливість не більше року, а гарантія на емалювання складає до 3-х місяців.

  Найдорожча реставрація з використанням вкладишу. Акриловий елемент, який в точності повторює розміри та форму ванни, закріплюється у ванні за допомогою спеціального клейового розчину. Це надійний спосіб реставрації, який подовжить використання ванни на 10-15 років. Гарантія на такі послуги — 3 роки.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Який вибрати акрил для реставрації?

  Фахівці Lux vanna використовують для реставрації у Яворіві кілька видів акрилу, які відрізняються один від іншого як за ціною, так і функціональними властивостями. Упродовж багатьох років реставрували ванни лише акрилом однієї марки — в його характеристиках ми впевнені, тому пропонуємо його в межах преміум-пакету.

  Останнім часом на українському ринку з’явився матеріал вітчизняного виробника. Він дешевший ніж преміальний акрил, але термін полімеризації складає 36 годин, що на 12 годин більше ніж у першого варіанту. Також ми користуємося акрилом іноземного виробництва з терміном полімеризації 48 годин. Ці матеріали використовуємо в межах пакету «економ».

  Різниця між пакетами не тільки у терміні висихання, а й у інших аспектах:

  • у вартості виконання робіт та ціні матеріалу;
  • у гарантійному терміні — до 10 років на послуги «преміум» та 1 рік на економ пакет;
  • у терміні збереження функціональності та привабливості — 10-15 років проти 5-7 років на преміум та економ, відповідно.

  При замовленні преміальних послуг ванна клієнта напередодні реставрації обробляється абразивним колом (чавунна або металева), двічі знежирюється спеціальними засобами. При замовленні економ пакету такі ретельні підготовчі роботи не передбачені.

  Щоб замовити послуги достатньо заповнити форму замовлення, яка розташована на сайті. Уважно вказуйте персональну інформацію, докладно напишіть повідомлення. Наш менеджер зателефонує Вам та з’ясує всі деталі замовлення. Майстри можуть виїхати за адресою проживання замовника в той же день, якщо це йому зручно. Якщо ні — він узгодить час з менеджером. Наші послуги — дешевша альтернатива покупки нової ванни.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 51 Оцiнки: 5]
  [Загально: 51 Оцiнки: 5]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами