Зацікавленим у відтворенні візуальних та функціональних характеристик старої ванни свої послуги пропонує компанія Lux vanna. Наше представництво у Львівському регіоні функціонує на протязі багатьох років, тому наші співробітники мають значний досвід роботи. Професіональна реставрація ванни допоможе повернути їй пристойний зовнішній вигляд — у такій ванні комфортно приймати лазневі процедури, вона не викликає огиду у гостей, які приїдуть з іншого міста на кілька днів. Завдяки професіоналізму наших майстрів стара ванна буде служити як мінімум 10 років, і при цьому Ви зекономите — нова ванна коштує в рази дорожче ніж реставрація існуючої.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Яку реставрацію пропонуємо клієнтам з Жидачів?

У нашому каталозі послуг замовники вибирають актуальний для себе сервіс, орієнтуючись на своє фінансові можливості та пріоритет. Для відновлення ванни дієві такі методи:

  • Реставрація рідким акрилом — пропонуємо кілька видів відновлювального матеріалу, який гарно лягає на поверхню ванни та швидко полімеризується, витримує значні експлуатаційні навантаження, може використовуватись на протязі 10-15 років, не створюючи проблем споживачу.
  • Використання вкладишу — виготовлений з акрилу, він монтується у стару ванну за допомогою клейового розчину. Після монтажу потрібно дати висохнути клейкій масі, і ванна готова до експлуатації. Спосіб дорогий, ванна може використовуватися на протязі 10 років.
  • Емалювання — бюджетне, недовготривале відновлення ванни. В порівнянні з акрилом, емаль треба наносити у декілька шарів, використовуючи пензлик (другий шар наноситься після повного висихання першого). Метод неможливо порівнювати з двома вищезгаданими, оскільки термін використання відновленої ванни складає у межах 1 року.

Ми впевнені у відповідальному відношенні наших співробітників до виконання своїх професіональних обов’язків, тому надаємо на кожний вид реставрації певний гарантійний термін. Для реставрації з використанням акрилу — 10 років. Якщо буде зроблена реставрація з використанням вкладишу — 3 роки, на емалювання гарантія складає не більше 3-х місяців.

Щоб скористатись нашими послугами, відправте нам форму зворотного зв’язку, попередньо заповнивши всі поля. З Вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер, та відповість на всі питання, узгодить час прибуття майстра, який займеться реставрацією ванни.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]