Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн Жидачів

  Зацікавленим у відтворенні візуальних та функціональних характеристик старої ванни свої послуги пропонує компанія Lux vanna. Наше представництво у Львівському регіоні функціонує на протязі багатьох років, тому наші співробітники мають значний досвід роботи. Професіональна реставрація ванни допоможе повернути їй пристойний зовнішній вигляд — у такій ванні комфортно приймати лазневі процедури, вона не викликає огиду у гостей, які приїдуть з іншого міста на кілька днів. Завдяки професіоналізму наших майстрів стара ванна буде служити як мінімум 10 років, і при цьому Ви зекономите — нова ванна коштує в рази дорожче ніж реставрація існуючої.

  ✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

  Яку реставрацію пропонуємо клієнтам з Жидачів?

  У нашому каталозі послуг замовники вибирають актуальний для себе сервіс, орієнтуючись на своє фінансові можливості та пріоритет. Для відновлення ванни дієві такі методи:

  • Реставрація рідким акрилом — пропонуємо кілька видів відновлювального матеріалу, який гарно лягає на поверхню ванни та швидко полімеризується, витримує значні експлуатаційні навантаження, може використовуватись на протязі 10-15 років, не створюючи проблем споживачу.
  • Використання вкладишу — виготовлений з акрилу, він монтується у стару ванну за допомогою клейового розчину. Після монтажу потрібно дати висохнути клейкій масі, і ванна готова до експлуатації. Спосіб дорогий, ванна може використовуватися на протязі 10 років.
  • Емалювання — бюджетне, недовготривале відновлення ванни. В порівнянні з акрилом, емаль треба наносити у декілька шарів, використовуючи пензлик (другий шар наноситься після повного висихання першого). Метод неможливо порівнювати з двома вищезгаданими, оскільки термін використання відновленої ванни складає у межах 1 року.

  Ми впевнені у відповідальному відношенні наших співробітників до виконання своїх професіональних обов’язків, тому надаємо на кожний вид реставрації певний гарантійний термін. Для реставрації з використанням акрилу — 10 років. Якщо буде зроблена реставрація з використанням вкладишу — 3 роки, на емалювання гарантія складає не більше 3-х місяців.

  Щоб скористатись нашими послугами, відправте нам форму зворотного зв’язку, попередньо заповнивши всі поля. З Вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер, та відповість на всі питання, узгодить час прибуття майстра, який займеться реставрацією ванни.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 1 Оцiнки: 5]
  [Загально: 1 Оцiнки: 5]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами