Для населення Жовква доступні послуги компанії Люкс Ванна — реставрація ванн кількома простими, але дієвими методами. Після замовлення у нас реставрації, ваша ванна стане гарною, придатною для використання. Наші фахівці усунуть всі недоліки внутрішнього покриття — відколи, застарілий бруд, розколини. Вам не потрібно купувати дорогу нову ванну — за допомогою наших послуг клієнти економлять кошти, отримуючи таку ж привабливу ванну, як продаються у магазинах.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Які методи використовуємо для реставрації ванн?

Найбільш дієвий та популярний серед клієнтів спосіб реставрації — нанесення на ванну рідкого акрилу. Переваги акрилової реставрації:

  • швидкість — майстер виконує обсяг робіт за декілька годин, термін залежить від ступеня пошкодження ванни;
  • можливість використання кількох матеріалів — доступне замовлення більш чи менш дорогої послуги;
  • ефективність — в результаті правильного нанесення акрилу внутрішня поверхня ванни набуває рівний, глянцевий шар, який стійкий до розтріскування;
  • збільшення теплоізоляції — акрил сприяє збереженню тепла, тому вода у такій ванні повільніше охолоджується, а лазневі процедури більш приємні та довготривалі;
  • подовжена гарантія на послугу — ми впевнені, що не менш 10 років члени вашої сім’ї будуть з задоволення користуватись ванною з акриловим покриттям.

Фахівці Люкс Ванна готові запропонувати зацікавленим громадянам інші варіанти реставрації — монтаж вкладишу, емалювання сталевої, чавунної ванни.

Перший спосіб — використання вкладишу. Це найбільш затратний спосіб, для реалізації потрібно підібрати вкладиш відповідного формату та розміру. Після виконання робіт на ванну діє трирічна гарантія. Вкладиш зберігає функціональність на протязі 15 років.

Другий метод — емалювання. Це бюджетне вирішення питання, яке кардинально відрізняється від покриття рідким акрилом як за довготривалістю використання (1 рік), так і за зовнішніми характеристиками. На емалювання діє гарантія 3 місяці.

Як замовити послугу?

Клієнти зі Жовква замовляють реставрацію ванн через форму замовлення, яка розташована на сайті. Якщо виникли питання щодо виконання реставрації, використання конкретних матеріалів, попередньо з’ясуйте їх у менеджера. У формі замовлення коректно вкажіть номер телефону для зв’язку. Наш співробітник зателефонує Вам та з’ясує всі обставини замовлення. Майстер може прибути за адресою розташування ванни в день замовлення, якщо це зручно для Вас. Ми чекаємо вашого дзвінка або повідомлення.

[Загально: 0 Оцiнки: 0]