Навіщо реставрувати ванну, поцікавитесь Ви, адже можна у будь-який час купити новеньку, привабливу ванну у будь-якому магазині сантехніки? Реставрація має кілька переваг у порівнянні з купівлею — заощадження коштів, отримання більш ефективного результату. Відреставрована ванна має більшу функціональність, якщо відновлення відбувалось з використанням рідкого акрилу. Мова йде про теплоізоляційні характеристики — шар акрилу, товщиною до 7,2 мм сприяє більш повільному охолодженню води. Ви зможете приймати ванну у комфортних умовах на протязі довгого часу.

Вартість реставрації у Золочеві залежить від декількох аспектів, але у порівнянні з купівлею, значно дешевша. Купуючи ванну, потрібно сплатити кошти за її доставку, а також за вивіз старої ванни. Замовляючи послуги у компанії Lux vanna клієнт не несе таких витрат, адже ми реставруємо ванни вдома у замовників, без демонтажу.

✅ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО: РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Що замовнику потрібно знати про реставрацію?

Реставрація ванни — це процедура, яка займає 2-3 години часу, виконується з використанням наливного акрилу різних виробників, вкладишу. Ми даємо клієнту можливість обрати більш чи менш дорогий матеріал, пропонуючи преміальний пакет послуги чи економ. Якщо Ви обираєте преміальні послуги, то отримуєте такі переваги:

  • ванна може використовуватись не менш 10-15 років;
  • гарантія на послуги — 10 років;
  • використання найдорожчого наливного акрилу, який на практиці довів доцільність застосування;
  • висихання акрилового шару на протязі 24 годин, після чого дозволяється користування ванною у звичайному режимі;
  • попереднє зачищення ванни абразивним колом;
  • подвійне знежирення поверхні для більш якісної адгезії акрилу з поверхнею ванни.

Якщо замовник віддає перевагу економ пакету, то наш фахівець використає рідкий акрил вітчизняного або іноземного виробництва з терміном висихання 36-48 годин. Підготовчий етап буде проводитись економічним методом, а гарантія на послугу складе не більше 1 року. Такі ванни залишаються функціональними на протязі 5-7 років, що значно менше, ніж ті, які реставрували з використанням надійного, перевіреного роками матеріалу.

Можлива реставрація вкладишем, який потрібно попередньо купити. Роботи більш дорогі, на них розповсюджується трирічна гарантія. Вкладиш у ванній збереже функціональність на протязі 10-15 років.

Ми завжди раді прийти Вам на допомогу, відреставрувати ванну вибраним способом. Фахівці Люкс Ванна не допускають помилок в роботі, тому оновлені ванни не створюють проблем власникам на протязі заявленого часу.

[Загально: 2 Оцiнки: 5]