Кількість оголошень в інтернеті, де пропонують послуги по відновленню ванн у Буську росте з кожним днем. При цьому не всі компанії роблять свою роботу якісно, надають правдиву інформацію. В результаті розчаровані замовники, в яких ванна потріскала за кілька днів або тижнів, залишають негативні відгуки. Кількість міфів довкола технології відновлення росте так само як і кількість виконавців. Що з усього цього правда, а що ні?

Німецький акрил: правда чи брехня?

Ніяких особливих чарівних засобів, які очищують і дезінфікують воду немає. Якщо в описі до послуги вказаний німецький акрил, не сприймайте серйозно ці заяви. Вони не мають нічого спільного з реальність. Для реставрації ванни у Буську використовують:

  • наливний акрил;
  • емаль.

Поверхню зачищають наждачним папером або кораловим кругом. Знежирення проводять спеціальним засобом один або два рази.

Скільки часу тримається покриття?

На експлуатаційний ресурс впливають такі чинники:

  • дотримання температурного режиму;
  • якісний акрил;
  • ретельна зачистка ванни;
  • обезжирення.

При дотриманні технології покриття наливним крилом буде триматися мінімум 5-10 років. Емаль зберігає цілісність і вигляд 1-3 роки. Важливо, щоб компанія надавала офіційну гарантію 1-2 роки. В такому разі, якщо покриття потріскало раніше цього терміну, можна звернутися і домовитися про реставрацію.

Чи варто робити відновлення ванни у Буську?

Якщо вибрати відповідальну компанію з офіційною реєстрацією діяльності легко уникнути будь-яких труднощів. Реставрація ванни у Буську врятує від необхідності робити повноцінний ремонт, дозволить уникнути демонтажу плитки, сантехніки, транспортних витрат.

Щоб бути впевненим у результаті, звертайтесь в компанію «Люкс Ванна», яка надає всю необхідну інформацію, гарантію, документи, які підтверджують реєстрацію. Ціни, технологію, варіанти відновлення можна дізнатися на сайті або по телефону.

[Загально: 2 Оцiнки: 5]