Одним з факторів, який впливає на якість і експлуатаційний ресурс покриття є підбір матеріалів. Якщо знати основні засоби, їх особливості, можна легко вибрати варіант, який найкраще підходить.

Яке покриття вибрати?

Для відновлення ванн у Сокалі використовують:

  • Дорожчий наливний акрил.
  • Дешевший акрил.
  • Емаль.

Усі три матеріали мають відмінності, переваги і недоліки. Дорожчий наливний акрил формує на поверхні шар 1-7 мм, сохне за 24 години і тримається мінімум 10 років. Премімум варіант реставрації ванни у Сокалі реалізується з використанням дорого абразивного круга і подвійного знежирення, що також збільшує експлуатаційний ресурс.

Дешевший акрил теж формує шар, стійкий до механічних пошкоджень. Сохне 42 години і тримається 5-7 років. Перед його нанесенням поверхню шліфують наждачним папером і знежирюють сумішшю соди і засобу для миття посуду.

Емаль – найдешевший варіант відновлення ванни у Сокалі. Покриття наносять в два шари пензликом. Товщина всього 0,3 – 0,5 мм, тому термін експлуатації від 1 року, а гарантія 3 місяці.

Звичайно , якщо дотримуватися правил і рекомендацій майстрів, покриття емаллю довше буде зберігати вигляд, але в плані міцності і довговічності беззаперечним лідером є наливний акрил. Тому, якщо ви хочете довго і без проблем використовувати ванну після відновлення, звертайте увагу саме на наливний акрил.

Де замовити реставрацію ванни у Сокалі

Не варто самостійно намагатися відновити сантехніку. Звертайтесь в компанію «Люкс Ванна», домовляйтесь про виїзд за потрібною адресою і насолоджуйтесь результатом вже за 24-42 години. Вам не потрібно нічого робити. Майстри допоможуть підібрати матеріал. Мають все необхідне обладнання. Компанія працює офіційно і надає гарантію на покриття. Детальну інформацію можна дізнатися на сайті або по телефону.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]