Фірма по реставрації ванн Lux vanna

Закажи реставрацію ванни в нас . Наші ціни відповідають якості роботи!

Реставрація ванни зі знижкою -200 грн в день замовлення

  Реставрація ванн в Ужгороді: чому варто реставрувати?

  Хочете викинути стару ванну? Не спішіть цього робити, адже є простий вихід – реставрація ванн. Ужгород – одне з міст, в якому надає свої послуги компанія «Люкс Ванна». Звертайтеся, щоб зекономити на ремонті і за 3-4 години отримати білосніжне акрилове покриття. Щоб ви були впевненими у результаті, розвіємо поширені міфи, щодо реставрації.

  Чому варто реставрувати ванну?

  Перша і головна причина – ціна. Відновлення ванн Берегове наливним акрилом коштуватиме від 2000 грн. Вартість нової сантехніки в кілька разів більша. Крім покупки нової ванни, потрібно витрачати кошти на її встановлення. Робота майстрів, які займаються монтажем плитки, сантехніки, коштує дорого. Крім того, потрібно виділити кошти на доставку матеріалів.

  Реставрація ванн Мукачево особливо актуальна, якщо ванна кімната не потребує капітального ремонту, а єдиним дефектом є жовта поверхня сантехніки. Після нанесення наливного акрилу ванну можна використовувати ще мінімум 10-15 років. Саме такий термін заявлений виробником засобів. У Рахові відновлення ванни проводять лише перевіреними сертифікованим акрилом, який при дотриманні технології добре зчіпляється з будь-якою поверхнею:

  • акриловою;
  • металевою;
  • чугунною.

  Якщо ви вже робили реставрацію ванни Тячів і після кількох місяців поверхня потріскала, то причина не в самій технології, а в недотриманні базових правил і непрофесіоналізмі майстрів. Компанія «Люкс Ванна» знає тонкощі, які впливають на результат:

  • шліфування поверхні кораловим кругом;
  • подвійне знежирення спеціальним засобом;
  • чітке дотримання температурного режиму, який вказаний на упаковці;
  • шпаклювання сколів автомобільною шпаклівкою;
  • рівномірне нанесення матеріалу по всій поверхні.

  Покриття сохне 24-48 годин, залежно від вибраного засобу. Важливо, для догляд використовувати лише спеціальний засіб, відмовитися від металічних терок, які можуть пошкодити поверхню.

  Які засоби використовують?

  Хуст відновлення ванн роблять лише протестованим наливним акрилом, який має безпечний склад. Під час нанесення відсутній неприємний запах. Акрил не виділяє токсичних речовин під дією високої температури. Завдяки своїм властивостям не боїться механічних пошкоджень. Після застигання формує на поверхні шар, який не розбивається від ударів. Саме тому все частіше замовляють реставрацію ванн у Воловецьку, Іршаві, Перечині, Виноградові.

  Телефон для консультації: ☎️ 068-555-35-65

  При замовленні до кінця тижня знижка – 10%

  [Загально: 1 Оцiнки: 5]

  Ціна та методи реставрації

  ЕМАЛЮВАННЯ

  від 1700 грн.

  Емалювання
  Бюджетний
  • Емаль наноситься пензликом в 2 - 3 шари.
  • Товщина шару: 0,3 - 0,5 мм.
  • Термін служби: до 1 року.
  • Гарантія : 3 місяця

  Наливна ванна

  Від 2300 грн.

  Наливний

  Найкращий і довговічний
  спосіб реставрації ванни.

  • Матеріал:              АКРИЛ
  • Товщина шару:      1.2-7.2 мм
  • Термін служби:      15 років  
  • Гарантія:      до 10 років

  Ванна в ванній

  Від 7000 грн.

  Наливний

  Найдорожчий

  • У стару ванну вклеюється новий вкладиш (ванна у ванну).
  • Товщина шару: 1,5 - 2 мм.
  • Термін служби: 10 - 15 років.
  • Гарантія: до 3 років.

  Реставрація ванни всього за 3 кроки

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon01.png

  Крок 1

  Оформити заявку

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon02.png

  Крок 2

  Майстер зробить всю роботу

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/sr-icon03.png

  Крок 3

  Насолоджуватись новою ванною

  Вибір реставрації

  <br />
<b>Notice</b>: Undefined index: extimg in <b>/home1/pumh52n3/wordpress.zcube.in/medex/wp-content/themes/medex/inc/sections/department.php</b> on line <b>44</b><br />
  img
  +12000

  Кількість зроблених
  ванн

  img
  37+

  Кiлькiсть
  працiвникiв

  img
  16

  Кількість
  філій

  img
  2500+

  Кількість проданих матеріалів

  Продаж матеріалу

  Еко ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил «Екована» – це матеріал, який використовують для відновлення пошкоджених ванн. Завдяки своїм властивостям акрил самостійно розтікається по поверхні ванни, створюючи надійний і товстий шар. Таким чином, ванна набуває абсолютно нового, білого та привабливого зовнішнього вигляду. Чому варто купувати акрил «Екована» Фахівці компанії «Люкс Ванна» у своїй практиці активно використовують наливний акрил «Екованна», адже […]

  Stacril Ecolor
  наливний акрил

  Будь-яка ванна з роками втрачає свій привабливий зовнішній вигляд. На неї впливає неякісна вода, механічна дія та тривале використання. Але сьогодні можна легко відновити зовнішній вигляд старої ванни, заощадивши при цьому значну суму грошей. Наливний акрил Stacril Ecolor – засіб, який допоможе вам зробити це за найкоротші терміни. Які переваги має Stacril Ecolor Реставрація ванни […]

  Рест ванна
  наливний акрил

  Наливний акрил – ідеальний матеріал для відновлення ванни. І якщо ви хочете забезпечити ідеальний ефект, рекомендуємо звернути увагу на акрил “Рестванна”. Це професійний засіб, який дозволить дати вашій ванні другий шанс. Ви заощадите значну суму і зможете користуватися оновленою сантехнікою ще багато років. Переваги наливного акрилу «Рестванна» Наливний акрил “Рестванна” – чудовий вибір для тих […]

  http://wordpress.zcube.in/medex/wp-content/uploads/2020/11/touch-illustration.png

   Зв'язатися з нами