Після 10-20 років постійного використання ванна жовтіє, тріскає, з’являються тріщини. Виникає питання, що робити: реставрувати чи демонтувати. Через брак достовірної інформації вам може здатися, що останній варіант найбільш прийнятний, але реставрації ванни у Моршині має суттєві переваги.

Повноцінний ремонт проводиться з використанням великої кількості будівельних матеріалів. Потрібно купити нову ванну, плитку, клей, фугу, кран, труби. І це тільки мінімальний перелік. Також всі матеріали доставити додому, а це додаткові витрати. Робота майстрів може коштувати в кілька разів більше ніж сам матеріал, а ремонт займає від кількох днів до кількох тижнів. При цьому ще день-два піде на відмивання кімнати і встановлення меблів.

Переваги реставрації в порівнянні з ремонтом?

Відновлення ванни у Моршині – це використання наливного акрилу або емалі, які наносяться на поверхню. В порівнянні с повноцінним ремонтом цей метод має такі переваги:

  • для виконання потрібен засіб для обезжирення і матеріал;
  • все необхідне обладнання і розхідні матеріали майстри привозять з собою;
  • вартість реставрації в кілька разів менша ніж ремонт;
  • не потрібно демонтувати плитку і знімати ванну;
  • під час заливки акрилу або емалювання всі поверхні довкола залишаються чистими;
  • реставрацію проводять 5-6 годин, час висихання 24-42 години;
  • експлуатаційний ресурс як в нової ванни – 5-15 років.

Реставрація ванн у Моршині, підходить, якщо нема потреби міняти плитку, робити повноцінний ремонт приміщення, а єдиним дефектом є жовта, потріскана ванна. Під час відновлення мінімум пилу і бруду. Не потрібно виносити знімати і виносити меблі.

Замовити відновлення ванн у Моршині можна в компанії «Люкс Ванна», яка надає послуги в різних населених пунктах. Детальну інформацію можна отримати по телефону або на сайті.

[Загально: 1 Оцiнки: 5]